Web sitemize hoşgeldiniz.

Amatör Pipo Setleri

3 Ocak 2018

Klasik tütün çeşitleri sıkıldıysanız biraz araştırdıktan sonra genellikle en kaliteli isimleri pipo ile sağladıkları bilinmektedir. Tercih edilen pipolarda model ve kalite açısından çok geniş seçenekler yer aldığı için sahip olabileceğiniz pipo setinde tüm ayrıntılarıyla inceleyip satın almanız faydalı olacaktır.

Bu setleri de genellikle hediyelik eşya satılan dükkanlarda tütün ve tütün ürünleri satılan yerlerde, internet üzerinden satış yapan sitelerde bulabilir, tüm malzemelerle inceledikten sonra kendinize uygun gördüğün için satın alabilirsiniz.

Setin İçinde Neler Bulunur?

Amatör olarak içmeye başlayanlara özel tasarlanan bir ürün olan bu sette, orijinal bir çakmak sehpası, pipo çakmağı, pipo kasığı, temizlik fırçası ve en kaliteli ağaçlardan yapılma yedek filtreler bulursunuz. Şık ve oldukça da kullanışlı olana piponun boyutları, uzunluğuna baktığımızda 14 santimetre, yüksekliği 4 santimetre, kafa çapı ise 30 milimetredir.

Ayrıca setin içinde bulunan pipo çakmağı piponuzu en rüzgarlı zamanlarda dahi kolaylıkla yakabilmeniz için en iyi kalitede üretilmiştir. Alev sabitleme fonksiyonu bulunduğu için çakmağınızın ne kadar yanmasına kendiniz karar verebilir ve bu ayarı sabitleyebilirsiniz. Aynı zamanda emniyet kapaklı olan çakmak lazer jet sistemi ile üretilmiştir, pipo Kısmında delik delme ve temizlik işlevini yerine getirilmesi için setin içine yerleştirilmiştir.

Kimlere Hediye Edilir?

Kendiniz için ya da sevdikleriniz için özel günlerinde verebilecek çok değişik ve akılda kalıcı bir hediye arıyorsanız, satın alacağınız amatör pipo seti içinde bütün malzemeler bulunduğundan aynı zamanda farklı bir hediye arayışına da girmenize gerek kalmayacaktır.

Bu yüzden genellikle erkeklere verilebilecek bir hediye olarak değerlendirilen set içinde yer alan malzemeler ve kaliteleri sebebiyle hediye aldığınız kişiye hem çok mutlu edecek hem de uzun yıllar boyunca kullanırken sizi hatırlamasını sağlayacaktır.

Dilerseniz bu hediyeyi arkadaşınıza ya da babanıza da alabilir onların kullanımında sağlayabilirsiniz takım halinde satıldığı için dışarıda ekstra bir malzeme almanıza gerek kalmaz, pipo aksesuarları tamamıyla set içinde olduğu için başka bir şeye gerek kalmaz.

Set Kullanışlı Mıdır?

Setin oldukça kullanışlı olduğun içinde yer alan malzemelerin adetlerinden de gayet rahat anlaşılabilir. Pipo aksesuarları içinde her şey mevcuttur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ