Web sitemize hoşgeldiniz.

Amy Winehouse’un Mezarı Nerede?

23 Temmuz 2018

1983 yılının 14 Eylül tarihinde dünyaya gelen Amy Winehouse İngiltere Londra’da hayatını kaybetti. Henüz 27 yaşındayken, 2011 yılının 23 Temmuz tarihinde ölmüş olması tüm sevenlerini yasa boğdu. 2007 yılından 2011 yılına kadar sürekli olarak uyuşturucu maddeler ve alkol nedeniyle sorunlar yaşadığı biliniyordu. Amy Winehouse’un mezarı nerede? Ünlü şarkıcının mezarı bulunmuyor.

Amy Winehouse Mezarına Nasıl Gidilir?

Hayranlarının her yıl ziyaret edebilecekleri veya mezarı başında anabilecekleri fiziksel bir alan bırakılmamıştır. Amy Winehouse, Edgwarebury Lane Cemetery’de yakıldığı için doğrudan Londra’da veya farklı bir şehirde gidilebilecek mezarı bulunmuyor. Kariyerinin ve hayatının tehdit edilmesine neden olan pek çok sağlık sorunuyla karşılaştıktan sonra hayatını kaybeden ünlü ismin ölüm sebebi açıklandı. Yapılan açıklamalara göre ölümü doğrudan alkol zehirlenmesinden kaynaklanıyor.

Amy Winehouse Nasıl Öldü, Ölüm Sebebi Nedir?

Milyonlarca kişinin hayran olduğu ünlü ismin ölümüne neden olan temel durum, alkol zehirlenmesidir. Daha önce pek çok kez farklı türdeki uyuşturucu maddeleri kullandığı tespit edilmiş olsa dahi, ölümüne neden olan asıl şeyin alkol zehirlenmesi olduğu kayıtlara geçmiştir. Mezarı nerede şeklinde pek çok soruyla karşılaşılan isimlerden bir tanesi olmasının temel nedeni, ünlü ismin herhangi bir şehirde mezarının bulunmuyor olmasıdır.

Amy Winehouse’un mezarı nerede? Hayranlarının Londra’da öldüğü yer için bir ziyaret girişiminde olduğu görülüyor. Amy Winehouse için kendi evi de dahil olmak üzere pek çok alanda eserleriyle ilgili çalışmalar sürdürülüyor. Neden öldü denildiğinde genellikle uyuşturucudan dolayı öldüğü öne sürülüyor fakat bu durum doğru değildir.

Ünlü ismin uyuşturucu nedeniyle zarar gördüğü anlaşıldı fakat direkt olarak ölmesine yol açan faktör alkol zehirlenmesidir. Erken gelen ölüm nedeniyle kariyerinin daha başındayken hayatını kaybeden yıldız için defnedildi şeklinde haberler bulunmuyor. Edgwarebury Lane Cemetery’de cesedi yakılmıştır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ