Web sitemize hoşgeldiniz.

Balsa Ağacından Yapılan Filtreler

5 Ocak 2018

Tütün ve tütün ürünleri içinde yer alan ve pipo içmeyi bir zevk haline getirenlerin, en çok tercih ettiği malzemelerden bir tanesi de pipo filtreleridir. Hem pipo içiminde kaynaklı zararları en aza indirgerken aynı zamanda lezzetli bir pipo içimi sağlar.

Hediyelik eşya satılan yerlerde, internetten tütün ve tütün ürünleri satan sitelerde ya da tütün satılan ve etrafınızda sıklıkla karşılattığınız dükkânlarda bu tür pipo filtreleri bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Pipo İçerken Zararlarını Azaltın

Farklı bir kültür olan pipo içimi, etrafınızda kolaylıkla görebileceğiniz sıklıkta yer almaz. Bu nedenle pipo ürünleri oldukça özel ve kaliteli şekillerde üretilir. Siz de kendinize pipo içme alışkanlığı kazandırdı iseniz, malzemelerin tam olması içiminizi daha keyifli hale getirecektir.

Çok özel bir ağaç olan balsa ağacından üretilen filtreler piponun içimini hafiflettiği gibi aynı zamanda içinde yer alan zararlı etkileri de azaltır. Zaman zaman tütün içinde yer alan parçaların filtre sayesinde oldukları yerde kalmaları sağlanır.

9 mm kalınlığında, 36 mm uzunluğunda ve paketin içinde 40 adet olacak şekilde üretilen filtreler, her pipo kullanıcısının oldukça fazla sevdiği ve tercih etiği filtereler arasında yer almaktadır.

Ekvator Ağaçlarından Gelen Filtreler

Rüzgarın olmadığı, rutubetli ve ılık bir iklime sahip Ekvator’da yer alan balsa ağacından üretilen filtreler sayesinde tütün içinde yer alan katranı, nemi ve diğer yabancı maddelerin tutulmaları sağlanır.

Tütünün içe çekilmesini ve ağırlığını azaltmasını sağlayan filtreler, tütünün tadını asla bozmadan mükemmel bir içim sağlar. Genelde pipo aksesuarları içinde yer alan filtrelerin yaklaşık olarak 5 kullanımda sonra değiştirilmesi, diğer içimleri de direkt etkileyecektir. Doğal ahşaptan olan filtreler aynı zamanda 9 mm olan ağızlıklar için  de idealdir.

Pipo Filtreleri Gerekli Midir?

Pipo kullana kişilerin en çok tercih ettiği pipo aksesuarları içinde filtreler yer alır. İçimi kolay kılması ve aynı zamanda içinde yer alan yabancı maddelerin süzülmesine yardımcı olduğu için bu tür filtrelerin kullanılması her zaman için tavsiye edilmektedir. Kolaylıkla bulabileceğiniz için her yerden satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ