Web sitemize hoşgeldiniz.

Birbirinden Güzel Sigara Çantası, Tabakalar Ve Tütün Keseleri

13 Kasım 2017

Sigara çantası sigaralarınızı taşımanız için üretilmiş şık ürünlerdir. Bu ürünlerin amacı sigaralarınızı paket yerine daha şık bir şeyin içinde taşımanızı sağlamaktır. Sadece hazır sigara tüketicilerinin değil tütün saran tüketiciler için de üretilmiş bir üründür.

Sigara paketleri çoğu zaman bize zorluk çıkarabilir. Paketler karton olduğu için bir talihsizlik sonucu üzerine dökülen sıvıyla birlikte sigaralarınızı ıslanabilir ve içerisindeki sigaralar çöp olabilir. Sigara çantaları ve benzer ürünler bu gibi talihsiz durumların önüne geçmek için yani sigaranızı muhafaza etmek için üretilmişlerdir. Bu görevi yerine getirirken de göz zevkinize uyacak şekilde özel olarak tasarlanmışlardır.

Sigara Tabakaları ve Diğer Ürünler Ne İşe Yarar?

Sigarayı muhafaza etmek için kullanılan sigara tabakası bu ürünlerin arasından en bilinen üründür. Tabakalar kare şeklinde üretilir ve metal tasarımlıdır. Bazılarının dışı deri kaplama olabilir. Bu durumda fiyatları artacaktır. Tabakanın içinde sigaranızı tutmayı sağlayan ve kırılmasını önlemek amacıyla bir kemer bulunur. Bu kemer tabakanızı açtığınız zaman iki kapakta da bulunur. Çantanıza ve cebinize kolayca sığacak bu ürünleri kullanmaktan zevk alacağınıza emin olabilirsiniz. Arkadaşlarınıza sigara ikram ederken bile ayrı bir hava katacaktır sizlere.

Tütün keseleri ise sigaranızı kendiniz sarıyorsanız kullanacağınız bir üründür. Sigaranızı kendi elinizle sarmayı tercih ediyorsanız bu keselerden mutlaka almanızı öneririz. İçerisinde tütününüzü muhafaza edebileceğiniz gibi diğer aparatlarınızı yani çarşaf ve filtre gibi aparatlarınızı da muhafaza edebileceğiniz özel bölümler bulunuyor bu keselerin içinde.

Tütün keselerinin yapımında çoğunlukla kullanılan malzeme deridir. Fakat bu deri ince kesilir çünkü keseler katlanarak kullanılır. İstediğiniz her yere sığabilecek boyutlardadır. Asla yer kaplamaz.

Tabaka, Sigara Çantaları ve Tütün Keseleri Nereden Satın Alınır?

Sigara ve tütünlerinizi muhafaza etmek için kullanacağınız bu ürünlere internetten ulaşabilirsiniz. İnternette onlarca farklı çeşidi bulunan bu ürünlerin içinden kendinize ait olanını seçerek alabilirsiniz. Üstelik tek bir tıkla ürününüz kapınızda.

Fiyat olarak ise birbirlerine yakın fiyatlarda ürünlerdir. Sadece tütün kesesi daha basit bir yapıya sahip olduğu için diğerlerine göre fiyatı çok fazla yükselmeyecektir. Fakat tabaka ve çantalar arasında da ucuz ürünler bulabilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ