Web sitemize hoşgeldiniz.

Bolero Modelleri ve Yapılışları, ANNELER VE KIZLARI İÇİN ANLATIMLI BOLERO VE MODELLER

Kış ve sonbahar mevsiminde örgü boleroların yerini hem şıklık hem de sıcak tutma manasında hiçbir kıyafet tutmamaktadır. Siz devinizde kendiniz için özel olarak tasarladığınız modelleri örebilir ve uygun fiyatlı şık bolerolar ortaya çıkarabilirsiniz. Modellerin şıklığını destekleyen en önemli nokta kesinlikle ip seçimidir. Bu nedenle satın aldığınız iplerin kalitesinin yüksek olmasına ayrıca dikkat etmelisiniz.

Modeller Nasıl Oluşturulur?

Bolero modelleri ve yapılışları sırasında uyum sağlanması gereken temel kurallar;

  • Koton ip ile ve 3.5 numara tığ ille bu model kolaylıkla ortaya çıkacaktır.
  • Modelin başlangıcı olarak 90 adet zincir çekilmelidir.
  • Ardından her zincire 2li tırabzan yapılmalıdır. Bu şekilde 36 sıra örülmelidir.
  • Yukarıda belirtilen kurallar ile parçalar bir araya getirilmelidir. Dikme işlemi ile ya da tığ ile 15 er tırabzan yan yana getirilmeli ve iliştirilmelidir.
  • Modelin alt kısımlarına ek fırfırlar yaparak daha gösterişli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bolero modelleri ve yapılışları kapsamında bu adımları takip ederek harika modelleri oluşturabilirsiniz. Modelleri muhakkak kaliteli iplerden oluşturmalısınız. Bu şekilde şıklığınız da kaliteniz de direkt artış gösterecektir.

Modellerin Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Örgü bolero modelleri ve yapılışları sırasında süslemelere de büyük önem vermelisiniz. Süslemeler sayesinde modeller kendini daha net bir şekilde gösterecektir. Özellikle kısa sürede evinizde yer alan kullanılmayan oyaları kombin ederek harika seçenekler oluşturabilirsiniz.

Yazlık bolero modelleri ve yapılışı sırasında anne kız kombinleri de oluşturabilirsiniz. Özellikle seçmiş olduğunuz renkleri ve süslemeleri aynı yaparak piyasada satılan birçok modelden daha hoş ve şık alternatifler üretebilirsiniz. Bu kombinler sosyal medyada da büyük ilgi görmektedir. Hazırladıktan sonra sosyal medya sayfanıza yükleyerek satışa çıkarabilirsiniz.

Şık Kombinler Oluşturun

Tığ işi bolero modelleri ile evinizde yer alan kot gibi modern parçaları kısa bir süre içerisinde kombin edebilirsiniz. Bu model gardırobunuzun vazgeçilmez parçalarından biri haline gelecektir. Siz dek ısa bir süre içerisinde hem modeli daha uyguna mal edebilir hem de aynı modelin farklı renklerini oluşturabilirsiniz. Bu şekilde alternatifli bir biçimde seçim yapabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ