Web sitemize hoşgeldiniz.

Çakmağınız Sadece Çakmak Sayılmayacak

21 Aralık 2017

Pipo aksesuarları içinde yer alan çok sayıda ürün bulunsa da pipo çakmakları bunların en başında gelmektedir. Bu yüzden çeşit olarak da çok fazla model ve renkte, kullanım alanlarına göre farklı özelliklerde karşınıza çıkar.

Klasik çakmaklardan sıkılan ve kendine farklı alternatiflerde çakmak arayanlar için hazırlanan ürünleri, internetten satış yapan yerlerde, hediyelik eşya satılan dükkânlarda ya da tütün ve tütün ürünlerinin satılmakta olduğu yerlerde kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Çakmağınızı Çok Fonksiyonlu Kullanın

Klasik çakmaklardan sıkıldı iseniz çok fonksiyonlu şekilde kullanmanız için tasarlanan bu çakmak sayesinde hayatınızın her alanında kullanabileceksiniz.  Sadece 70 gr olan ağırlığı sayesinde cebinizin bir köşesinde bile rahatlıkla taşıyabilirseniz.

Sahip olduğu özellikler sayesinde oldukça kullanışlı olması her zevke göre hitap edebilmesi ürünün tercih edilme noktalarında kendini gösterir. Kapaklı ya da ağır çakmaklar gibi ağırlığı olmayan çakmak ayrıca mazot ile değil de klasik tarzda üretilen çakmaklarda olduğu gibi gaz ile doldurulabilir.

Pipo aksesuarları içinde yer alan ve çok fonksiyonlu olan ürün, paslanmaz meyal özelliğinden dolayı da uzun yıllar kullanılabilmesi için üretilmiştir.  7 cm ve 3 cm ebatlarında üretilmesi, ise küçük bir çakmak olmasının yanında içine yerleştirilen fonksiyonlardan dolayı her kullanıcının beğenisini kazanmıştır.

En Asil Renk İle Yanınızda Şık Bir Aksesuar Olsun

Çakmak özelliği dışlında da özellikleri buluna çakmağın, pipo karıştırıcı temperi de yanında yer alır. Aynı anda basma, delme için farklı parçaların da çakmağa eklenmiş olması pipo içerken size oldukça fazla kolaylık sağlar.

Çakmağa ilave edilen bu parçalar ayrılmamıştır. Ürüne bitişik bir şekilde üretildiği için, kullanım pratikliği sağlar. Yumuşak bir alevi olan ve manyetolu sistem ile üretilen çakmağın en iyi kalitede üretildiğini çakmağı elinize alır almaz hemen fark edersiniz.

Pipo Malzemeleri Bir Arada Bulunabilir Mi?

Satın alacağınız bu ürün sayesinde, tamper, basma ve delme işlemleri için ayrı ayrı aksesuarları taşımanıza gerek kalmayacak. Pipo aksesuarları içinde oldukça kullanışlı bir sistem ile üretildiği için pipo tütününü yakarken ürünlerin hepsini bir arada kullanabileceksiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ