Web sitemize hoşgeldiniz.

Çok Beğeneceğiniz Sigara Çantası, Tabakaları Ve Tütün Kesesi

15 Kasım 2017

Tütün kullanıcılarının tercih ettiği ve beğenerek kullandığı ürünlerden biri olan tütün kesesi tütün ve diğer ürünlerinizi taşımak ve saklamak için size çok yardımcı olacaktır.

Başkaları tarafından sigara içenlerin garip zevkleri varmış gibi görünmelerini sağlayan bu ürünler aslında kullanımlarına alıştıktan sonra zevkten öteye geçiyorlar.

Sigarasını kendi saran tüketiciler için üretilmiştir tütün keseleri ve oldukça da kullanışlıdırlar. Büyük değildirler ve yer kaplamazlar. Ayrıca ağırlık yapmayacak kadar hafif ürünlerdir. Seyahatleriniz sırasında bu keseleri yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Deriden yapılmış bu ürünlerin içerisinde tütününüz dışında sigaranızı saracağınız çarşaf ve filtresini de koyabileceğiniz bölümler var.

Sigara Tabakaları ve Temizliği

Hem hazır içiciler hem de sigarasını kendi saranlar için yıllardır vazgeçilmez bir ürün olmuştur sigara tabakası. Bu tabakalar metalden ve kare şeklindedir. Farklı şekilde olanları da olsa geneli bu şekilde üretilir. İçerisine yaklaşık olarak on tane kadar sigara yerleştirebilirsiniz. Sigara bağımlısı insanlar için bu tabaklar çok kullanışlı gelmeyebilir bu yüzden.

Dışında farklı desenler, yazılar ve resimler bulunur bu tabakaların. Çünkü hepsi kişiye özel şekilde üretilmiştir. Bu yüzden çok fazla seçenek vardır ve kendinize uygun olanını seçebilirsiniz. Özellikle internet sitelerinde çok fazla seçenek vardır. Sigaralarınızı kendi karton paketleri içinde saklamak istemiyorsanız ya da sigaranızı kendiniz sarıyor ve nereye koyacağınızı bilmiyorsanız bu tabakalar tam size göre.

Tabakaların içinde sigaranın tütünleri elbette etrafa dağılacaktır. Tabakaları temizlemek çok kolaydır. Sadece bir üflemeyle bile temizleyebilirsiniz, bunun dışında silebilir ya da yıkayabilirsiniz. Hiçbir sorun olmaz.

Tütün Kesesi İçine Ne Konur?

Tütün kesesi deyince aklınıza gerçekten kese şeklinde ağzı büzüşerek kapanan torba gibi bir şey gelmesin. Bu keseler cüzdan ya da el çantalarına daha çok benziyor. Sigaranızı sarmak için kullandığınız ürünleri taşımanız için üretiliyor.

Kesenin içine tütün, çarşaf ve filtre ürünlerinizi koyabilirsiniz. Çoğunda sigaranızı koyacağınız bir kısım bulunmasa da bazı tütün keselerinde sigaranızı koyacağınız ayrı bir lastikli bölüm de var. Küçük ve kullanışlı, ağırlık yapmayan bu ürünler sigara kullanıcılarının tercihi.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ