Web sitemize hoşgeldiniz.

Fırat Epsaş’a Ait Elektrik Faturası Ödeme

27 Ağustos 2018

Malatya, Elazığ, Tunceli ve Bingöl illeri için elektrik dağıtım hizmeti veren Fırat Epsaş fatura ödemeleri, firmanın vezneleri üzerinden yapılabilmektedir. Eğer firmanın veznesine gitmek istemiyor, vezne kuyruğunda vakit kaybetmek istemiyorsanız sizler için uygun olan diğer Fırat Epsaş elektrik faturası ödeme noktalarını tercih edebilirsiniz. Bunlardan en kolay ve hızlı yöntem ise Epsaş’ın anlaşmalı olduğu bankaların şubelerini, internet ve mobil bankacılık hizmetleri ile telefon bankacılığı hizmetini kullanmak olacaktır. En hızlı ve güvenilir Epsaş elektrik faturası ödeme yöntemlerinden bir diğeri de PTT şubeleri ya da ATM’leri üzerinden yapılan ödemeler olmaktadır.

Fırat Epsaş Elektrik Faturası Online Olarak Nasıl Ödenir?

Fırat Epsaş elektrik faturası ödeme işleminizi online olarak yapmak istediğinizde, öncelikle firmanın internet adresi üzerinden anlaşmalı olduğu bankaları incelemeniz gerekir. Anlaşmalı olan bankalardan biri tercih edildikten sonra mobil ya da internet bankacılık hizmeti kullanılarak elektrik faturası hızlı bir şekilde ödenebilir. Ödeme işlemi için anlaşmalı olan bankanın internet sayfasına girilerek kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Ardından açılan sayfada fatura öde kısmından elektrik faturasını seçmeli ve elektrik dağıtım şirketi Fırat Epsaş’ı bulmalısınız. Bu noktada sayfa sizden elektrik abone numaranızı isteyecektir. Ödemek istediğiniz faturaya ait abone numarasını girdikten sonra karşınıza güncel ya da varsa geçmiş dönem faturalarınızın dökümü çıkacaktır. Ödemek istediğiniz faturayı ve hesabı seçtikten sonraki birkaç dakika içinde tüm ödeme işlemleriniz tamamlanmış olur.

Fırat Epsaş Elektrik Faturası İçin Otomatik Ödeme Talimatı Verilir Mi?

Fırat Epsaş üzerinden alınan elektrik hizmeti için anlaşmalı olan bankalar üzerinden ya da online elektrik faturası ödeme hizmeti veren siteler üzerinden otomatik ödeme talimatı verilebilir. Bunun için öncelikle bir banka ya da online fatura ödeme sitesi tercih edilmeli ve fatura bilgileri verilmelidir. Ardından düzenli ödemenin yapılacağı kredi kartı ya da hesap bilgileri girilmelidir. Tüm bu işlemlerden sonra faturalarınızın son ödeme tarihini takip etmenize gerek kalmadan, günü güne ödemeleriniz gerçekleşir. Bilgilendirme ister mail adresinize isterseniz de cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ