Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediye Anlayışınızı Değiştirmek Seçiminizi Kolaylaştırır.

10 Nisan 2018

Hayatı yaşanmaz kılan biz insanlarız. Doğal olmak yerine hep kendimizi bir kabın içine sokmaya çalışırız. Ne olduğumuz gibi görünürüz ne de göründüğümüz gibi oluruz. İçimizden geldiği gibi yaşamayız hiçbir zaman. Hediyelik Eşya alırken de bu durumumuz bize çok büyük zorluklar yaşatır. Aldığımız hediyeden ziyade hediye almış olmamızın önemli olduğunu düşünmeyiz hiç. Ucuz hediyelik almaktan kaçarız hep, pahalı olduğu zaman daha değerli olduğunu düşünürüz aldığımız hediyenin. Hediyelik eşya satın alacağımız zaman hep pahalı yerleri gezeriz, hediyelik olarak arkadaşımıza en pahalı marka gömleği almak isteriz. Sevgiliye hediyelik eşya bakarken en pahalı telefonlardan vazgeçmeyiz, sonra da taksitlerini ödemek için didinir dururuz. Anneler günü hediyesi olarak en kaliteli mutfak robotunu arar buluruz ama paramız yetmediği için alamayız. Hediyelik eşya erkek ürünleri arasında dolanır dururuz da bir tane ürün beğenemeyiz.

Bir hediye küçük olsa da sevgiyle verilmek şartıyla büyük bir şeydir aslında. Alacağımız hediyenin değerinden çok ne anlam ifade ettiğinizi öğrenmemiz gerekiyor öncelikle. Genelde hediye aldığımız insanlardan ilk duyacağımız “düşünmen yeter” sözüdür. Onun için alacağımız hediyenin fiyatının değil değerinin önemli olduğunu unutmamalıyız. Hediye olarak alacağımız bir puronun, karşımızdaki için önemli olması onu bizim almamızdır, belki de onu hiç içmeyecek, biz aldığımız için hatıra olarak saklayacaktır. Alacağınız bir puro çakmağı sevdiğinizin kitaplığında sizden hatıra olarak saklayacağı bir süs eşyası olacaktır.

Onları Sevdiğinizi Hediye Alarak Gösterin

Sevgiyi söyledikçe artar, içinizde gizlerseniz bundan kimsenin haberi olmaz. Hediye almak için kendinize bahaneler oluşturun. Bir arkadaşınızın sigara çakmağı bozulmuş mu? İşte size bir fırsat arkadaşınıza bir güzellik yapın ona bir zippo çakmak alın, nargileyi seven arkadaşınıza bir bong satın alın, dumanının her tüttürdüğünde sizi hatırlamasını sağlayın, bir bong, bir nargileden her zaman daha sağlıklıdır unutmayın. Koleksiyon yapmayı seven bir arkadaşınız mı var ona bir tane içki matarası alın, koleksiyonuna benden de bir hatıra olsun deyin. Hediye almak için çok fazla düşünmenize gerek yok. Sitemizde ilk dikkatinizi çeken hediyeyi arkadaşınıza alın ve sevdiklerinizin mutluluğuyla mutlu olun.

Sigara aksesuarları: sevdiklerinize alabileceğiniz en basit hediyelerden olan sigara aksesuarlarının birçok türünü bulabilmeniz mümkün. Sigara tabakası seçeneklerinden değişik çakmak türlerine kadar birden fazla çeşidi bulunan bu ürün hediye çeşidi olarak çok sık kullanılmaktadır. Bu ürünlerden bazıları;

  • Tütün kesesi, en şık ve hediye olarak en çok giden ürünlerden bir tanesi. Bazı sitelerde tütün çantası olarak da bulabileceğiniz bu ürün değerli hediyelik eşyalardan.
  • Sigara sarma makinesi, açık tütün kullananların tercihi olabildiği gibi hatıra olarak bir süs eşyası olarak kullanımı da oldukça yaygın.
  • Pipo aksesuarları, bir nevi sigara aksesuarı sayılabilecek bu ürünler, Pipo severler için alınabilecek hediyelerden birisi.

Farklılık Ve Çeşitlilik Her Zaman Güzeldir

Bazı hediyeler atık klişeleşmiş durumda, artık bunların dışına çıkmak, farkındalık oluşturmak gerekiyor. Doğum gününde saat almak herkesin aklına gelen bir şey ama bir içki matarası almak belki de çoğu kişinin aklına gelmemiştir. Farklı insanlar her zaman tercih edilir, yeniliğe her zaman açık olun. Farklı olarak çevrenizdekileri de değiştireceksiniz. Ayrıca büyük hediyeler almak bazen insanları zor durumda bırakabiliyor. Onlar da almış oldukları hediyeye karşılık pahalı bir hediye almak zorunda hissedebiliyor kendilerini. Bunun yerine küçük ama değerli bir kar küresi alsanız, daha sonra onlarda size bir ahşap hediyelik alsa güzel bir alışveriş olmaz mı bu. Ya da bir kanyak matarası alsanız, onlarda size kokulu mumlar gönderse. Bütün hediyelerin her türlüsünü çok rahatlıkla bulabilirsiniz. Her türlü mum çeşitlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca her zevke göre tasarlanmış kar küreleri de sizleri bekliyor.

Tütsü kokuları evinizin bir köşesinde güzel güzel koksun istemez misiniz? Bakır bir buhurdanlık içinde tüten mis gibi tütsü kokusu eşliğinde oturmak, bir yandan sevdiğiniz kişinin size aldığı üzerinde birlikte çekilmiş resminizin bulunduğu bir kupa bardaktan demli çay içmeyi tercih etmez miydiniz? Cevabınız “kim istemez ki” olacaktır. Sevdiklerinize bu güzellikleri yaşatmak için ne duruyorsunuz. Size sunduğumuz birbirinden alımlı kupa bardak çeşitleri ile sevdiklerinizin dileklerini gerçekleştirin.

Gaz lambası:  sizin şu ana kadar aklınıza hediye olarak gelmeyen ama emin olun birçok insanın bu sebeple aldığı ilginç ürünlerdendir gaz lambası. Çok değişik dekoratif modellerine ulaşabilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ