Web sitemize hoşgeldiniz.

İlginç Sigara Tabakası Çeşitleri Ve Diğer Ürünler

14 Kasım 2017

Şıklığa ve görselliğe önem veren sigara tüketicileri için üretilmiş olan sigara tabakası çok kullanışlı ve basit bir üründür. Sigaranızı içine dizerek kullanacağınız bu ürün gerçekten de şıklığa önem veriyorsanız sizi tamamlayacak bir parçadır.

Eskiden işlenmiş sigaralar piyasada bu kadar çok yokken oldukça fazla kullanılırdı bu tabakalar. Fakat zaman ilerledikçe tabakalar mazide kaldı.

Şimdilerde kişiye özel tasarımlarla farklı çeşitlerde üretilmeye başlanmasıyla yeniden moda oldu diyebiliriz. Özellikle gençler arasında çok konuşulan bir ürün. Birbirinden farklı tabaka çeşitlerini bu yazımızda sizler için derledik.

Sigara Saran Tabakalar

Eski usul sigara içenlerdenseniz ve sigaranızı sararak içiyorsanız sizin için yepyeni bir ürün var. Sigara sarmanıza yardımcı olan tabakalar tütün kesesi ürününe benziyor. Yani sigaranızı kendiniz sarıyorsanız kullanacağınız bir ürün. Fakat sigara sarmak zor iştir bunu herkes bilir.

İşte bu tabakaların içinde sigaranızı sarmanızı sağlayacak küçük ve basit bir düzenek bulunuyor. Bu düzenekle birlikte hem sigaranızı sarabilir hem de içerisinde tütün, çarşaf ve filtrenizi taşıyabilirsiniz. İsterseniz sardığınız sigaraları da tabakanın içine tutabilirsiniz. Bu tabakalar da klasik sigara tabakaları gibi metalden yapılır ve fiyatları oldukça ucuzdur. Farklı renklerine ve farklı desenlerine internetten ulaşabilirsiniz.

Çakmaklı Sigara Tabakaları

Çakmaklı sigara tabakaları çakmak taşımayı sevmeyen ya da sürekli çakmak taşıyan kullanıcılar düşünülerek üretilmiş bir üründür. Sigaranızla birlikte çakmağınızı da taşıdığınız sigara çantası gibi bir özellik gösterir fakat burada farklı olan tabakanın kendisi çakmaktır aslında.

Dikdörtgen şeklinde ve uzundur. İçerisine sigaralarınızı yerleştiriyorsunuz ve sigaralarınızı tepedeki küçük bir delikten yukarıya çıkıyor. Bunu ise tabakanın yan tarafındaki küçük bir düğmeyle yapıyorsunuz. Tabakanın içindeki yaylı sistem düğmeye basınca hareket ediyor ve sigaranızı yukarı itiyor. Sigaranızı yakmak içinse yine yan taraftaki çakmağı çakmak için bulunan düğmeye basabilirsiniz.

Hem sigaranız hem çakmağınız tek bir üründe. Ayrıca çakmak taşımanıza gerek yok. Artık kaybolan çakmaklara da son verebilirsiniz. Üstelik bu ürün görüntü olarak gerçekten de çok şık. Etrafı deri kaplı olanları en çok tercih edilenleri.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ