Web sitemize hoşgeldiniz.

Jet Alevli Çakmaklar İle Sorun Yaşamayın

27 Ocak 2018

Farklı bir hediye arayışında olanlar, özellikle pipo ve pipo aksesuarlı ile ilgili tercihlerde bulunabilmektedir. Kullanışlı olmaları ve bu sayede hem tasarım hem de pratiklik açısından tercih edilen pipo çakmakları kullanıldıkları alanlar göz önüne alındığında çok farklı alanlarda karşınıza çıkabilmektedir.

Rüzgarda bile sönmeyen ve sürekli olarak tek seferde yanabilen pipo çakmakları kullanıcıları için vazgeçilmez bir aksesuar alarak da söylenebilir. Cebinizde ya da çantanızda taşıma imkanı da olduğu için nerede olursa olsun yanınızdan ayırmanıza gerek kalmaz.

Jet Hızında Yanan Çakmaklar

Özel manyetolu bir sistem ile hazırlanan çakmaklar sizi pipo ve pipo ürünleri içerken asla yarı yolda bırakmayacağı için pipo aksesuarı olarak yanınızdan ayırmayı düşünemeyeceğiniz bir ürün olmaktadır.

Piyasada çok değişik ürünler satan hediyelik eşya dükkânlarında, internet satışı üzerinden satışların yapıldığı sitelerde ve tütün ve tütün ürünleri satılan dükkânlarda kolay bir şekilde bulabileceğiniz ve pipo aksesuarları içinde yer alan pipo çakmakları, kullanıcılar için vazgeçilme bir araçtır.

8 cm boyu ve 3 cm genişliğinde yapılan ürün tasarımına sadece 43 gr lık bir ağırlık ilave edilmiştir. Gaz ile doldurulabilen ürün, gaz bittiğinde tekrar doldurulma özelliği sayesinde sürekli olarak ve uzun yıllar boyunca kullanılabilme niteliği taşır.

Çelik kasası ise paslanmaz malzeme ile yapıldığı için kolay bir şekilde zarar görmez. Her koşulda, rüzgarda, yağmurda kolaylıkla alev alır.

Çakmağınız Hemen Sönmesin

Üründe kullanılan malzemenin kalitesi ve 1. Sınıf işçilik ile üretilen çakmağın kolay taşınabilmesi en büyük avantajlarında bir tanesidir. Jet alevi sayesinde rüzgarlı ya da yağmurlu havalarda dahi kolaylıkla yandığı için diğer çakmaklardan bir anda ayrılmaktadır. Gaz ayarı sayesinde pipo ya da puro kullanımlarınız sırasında belirlediğiniz gaz ayarı ile yanmasını sağlarsınız.

Aradığınız Hediye Tam Burada

Fraklı olmayı tarz edinen kişilerin kendilerine aldığı ve hediye etmeyi düşündükleri pipo aksesuarları içinde yer alan çakmaklar kullanım alanlarının genişliği sayesinde sadece tütün ürünleri tüketenlerin değil sürekli yanlarında bu tür bir çakmak taşımak isteyenlerin de beğenebileceği ve kullanabileceğiniz bir üründür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ