Web sitemize hoşgeldiniz.

Kırmadamak Pipolar

29 Ocak 2018

Şimdiye kadar piyasada yer alan pipo malzemeleri içinde belki de en farklı ürünlerden bir tanesi olan kırmadamak pipolardır. Özellikle pipo seven kişilerin oldukça fazla rağbet ettiği modeller içinde yer almaktadır

Piponun genel yapısına baktığımızda ama kıvrık saplı bir model karşımıza çıkar, üzerinde yer alan işlemeler ise her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve modern bir görüntü sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Girdiğiniz her ortamda sizi fark ettirecek bu pipo sayesinde kendi kalitenize ortaya koyacaksınız.

Piponun Genel Yapısı

En kaliteli işçiliğin ve 1. sınıf malzemelerin kullanıldığı pipoda, gül ağacı kökü kullanılmıştır. Üzerinde ise en şık desenler yer alır, tütün içerken size verdiği zararları azaltmak adına pipo içinde filtre sistemi yer alır. Boyutu ise 9 milimetredir, orta kısmında yerleştirilmiş olan metal bilezik pipoya hoş bir görünüm sağlarken aynı zamanda içim sırasında size kolaylık sağlar.

Estetik olan piponun kadife kumaş kılıf içinde muhafazası sağlanır, ölçülerine baktığınız zaman 14 santimetre uzunluğu, 4 santimetre yüksekliğe, 30 milimetre kafa çapına sahiptir.

Geniş tütün haznesi ile piponuzu içmek istediğiniz zaman oldukça fazla kullanışlı tasarlanmıştır aynı anda iki rengin birlikte kullanılması, kahverengi ve siyahın bir bütün olarak sunulması, bu pipoya ayrı bir estetik katmıştır.

Kimlere Hediye Edilir?

Pipo aksesuarları içinde yer alan malzemeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Hangi sıklıkla pipo içiyorsanız kendi kullanımınıza göre filtrelerinizi değiştirmeniz gereklidir, temiz ve sağlıklı bir pipo içimi için bu şarttır.

Kendi kullandığınız pipoyu bir başkasına önermek veya hediye etmek istiyorsanız kullanılan malzeme kalitesinden ve aynı zamanda 1. sınıf işçilikten dolayı hediye ettiğiniz takdirde de karşınızdaki işleri oldukça fazla memnun edebilirsiniz.

Etrafınızda pipo içmeye seven arkadaşlarımız varsa onlara hediye edebilir dostlarınıza hediye edebilir veya eşinize özel günlerde farklı bir hediye seçeneği olarak sunabilirsiniz.

Filtre Şart Mı?

Pipolarda kullanılan filtreler çok önemlidir. Bu nedenle kullanmakta olduğunuz piponun filtrelenen dikkat etmeli ve belli aralıklarla bu filtreleri değiştirmelisiniz, pipo aksesuarları içinde yer alan filtreleri kolaylıkla temin etme şansımız da bulunmaktadır.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ