Web sitemize hoşgeldiniz.

Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir Ziraat

14 Temmuz 2018

Türkiye’de devlet destekli olarak verdiği krediler, tarımsal destekler ve her tülü bankacılık ürünüyle öne çıkan ve bu sayede hizmetleri en çok tercih edilen bankalardan biri olan, kamu bankaları içerisinde de bu yönde sektörde lokomotif görevi sağlayan Ziraat Bankası için kredi kartı borcu nasıl ödenir Ziraat sorusunun yanıtı Ziraat Bankası müşterileri tarafından oldukça sorulan bir husus olmakla birlikte, Ziraat Bankası müşterilerine kredi kartı ödemelerinde de her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Ödemesi Yapmak Bir Dakika İçinde Mümkün

Ziraat Bankası her türlü bankacılık hizmetinde olduğu gibi kredi kartı ödemelerinde de müşterilerine her türlü kolaylığı sağlaması yanında, dijital bankacılık adını verdiği kartsız kredi kartı borcu ödeme özelliğiyle de ön plana çıkmayı başarmaktadır. Ziraat Bankası kamu bankaları arasında birçok yönden verdiği farklı desteklerle en çok aranan bankaların başında gelirken, özellikle tarım konusunda verdiği değerli desteklerle de bilinmektedir.

Ziraat Bankası Kampanyaları Kesintisiz Devam Ediyor

Yakın dönemde uyguladığı %0.98 faiz oranlı konut kredisi kampanyasında da olduğu gibi her kesimden müşterisi olan Ziraat Bankası Türkiye’nin her noktasına dağılmış şube ve ATM ağıyla da Ziraat Bankası ATM’den kredi kartı borcu ödeme konusunda da oldukça pratiklikler sağlamaktadır.

Ziraat Bankası ATM’lerinde 7 gün 24 Saat İşlem Yapabilme Kolaylığı

Ziraat Bankası şube ağı dışında, en ücra noktalarda bile kolaylıkla ulaşılabilen ATM ağıyla da dikkat çekerken, tüm kredi kartı ödemelerinde şubeye gitmeye gerek kalmadan resmi tatillerde dahi 7 gün 24 saat müşterilerine kartsız kredi kartı ödeme Ziraat fırsatı sunmaktadır. Genelleyecek olursak Ziraat Bankası kredi kartı ödemeleri;

  • Türkiye genelindeki tüm Ziraat Bankası şubelerinden
  • Ziraat Bankası mobil uygulama sayesinde cep telefonundan
  • 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası Çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisi vasıtasıyla
  • Vadesiz hesap için verilecek otomatik ödeme talimatı sayesinde
  • Tüm Türkiye’deki Ziraat Bankası’nı da kapsayan ödeme noktaları vasıtasıyla (ufak bir ücret alınabilir)
  • Tüm Türkiye genelindeki Ziraat Bankası ATM’lerinden de kredi kartı borcu nasıl ödenir Ziraat işlemi kolaylıkla yapılmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ