Web sitemize hoşgeldiniz.

Metalin Işıltısı Sizi Sarsın

5 Şubat 2018

Pipoların ve pipo türlerinin içimi diğer tütün ürünlerinden farklı olduğu için pipo kullanan kişilerin farklı aksesuarları yanlarında taşımaları gerekmektedir. Bu nedenler etrafınızda pipo aksesuarları olarak da oldukça fazla alternatif bulabilirsiniz.

Kullanmayı tercih ettiğiniz pipo çakmakları hem daha kolay bir ateşleme sistemi sağlayacak hem de daha lezzetli bir içim sağlayacaktır. Piyasada ise farklı modellerde ve fiyat aralıklarında pipo çakmakları bulmanız mümkün olmaktadır.

Metal Rengi Sevenler İçin Farklı Tasarımlar

Tütün ürünleri içinde yer alan pipo tütünleri hem içimleri hem de farklı aromatik kokular yüzünden oldukça fazla sevilmektedir. Siz de kendinize bir aksesuar olarak satın almayı düşündüğünüz pipo çakmaklarından bir tane seçtiğinizde hem kolay bir için hem de etrafınızda fark yaratan bir görüntü sağlayacaksınız.

Günümüzde tütün ve tütün ürünleri satılan yerlerde farklı tasarımlar ile hayata geçirilmiş çok sayıda pipo aksesuarları görürsünüz. Kişisel tercihlere göre değişiklik gösteren alış verişlerde pipo çakmakları için oldukça geniş bir yelpazede ürün bulabilirsiniz.

Tütünün tadını en iyi şekilde alabilmek için pipoyu yakarken, uygun bir çakmak kullanmak hem tütün kalitesini koruyacak hem de içimi daha lezzetli hale getirecektir.

En Kolay İçimler Bu Çakmakla Sağlanır

En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen pipo çakmağı, pipo ve pipo türevleri içn oldukça uygundur. Paslanmaz krom gövde kullanıldığı için, uzun süre kullanılabilecek dayanıklılıkta ve sağlamlıktadır.

Ürün alt kısmında olacak şekilde tasarlanan pipo kaşığı kullanım açısında pratiklik kazandırmıştır. Çok amaçlı olarak düşünülen ürün gaz ile çalışır. Gaz bittiği zaman ise dilediğiniz zaman doldurma imkanı bulunur.

Tek seferde yanma özelliği sayesinde sorunsuz bir şekilde ateşlenir, gaz ve alev ayarı sayesinde ise, kendi kişisel ayarlarınız yapma imkanı tanır. Manyetolu ateşleme sistemi ile çalışan ve 90 derece bir açı ile alev alan çakmak pipo içiminizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Farklı Kişiliklere Farklı Hediyeler

Özel günlerde farklı hediyeler arayanlar için özel bir tasarım ile hazırlanmış pipo ve pipo aksesuarları her zaman farklı bir kişiliğe sahip insanların özellikle çok beğeneceği ürünler için hediye olarak verilebilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ