Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Çakmağınız Hiç Sönmeyecek

20 Şubat 2018

Son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde yayılan ve farklı kullanımları görebileceğiniz pipo ve purolar için özel şekillerde tasarlanmış pipo çakmakları satılmaktadır. Siz de bir pipo sever iseniz kendinize alacağınız pipo aksesuarları içinde en fazla işinize yarayacak olanı tercih etmeniz size kolay kullanım sunacaktır.

Farklı kalitelerde ve değişik şekillerde yer alan pipo çakmakları nasıl bir kullanım için düşündüğünüze bağlı olarak tütün ve tütün ürünleri satılan yerlerde, hediyelik eşya satan dükkânlar da ve internet siteleri üzerinde satılmaktadır.

Bu Çakmakların Yakamayacağı Şey Yok

Oldukça kaliteli malzemelerin bir araya getirilerek yapılan pipo çakmağı kullanım alanına da bakıldığında çok amaçlı olarak karşınıza çıkar. Renginde dolayı oldukça fazla albenisi olan ve size aynı zamanda her yerde kullanılma imkanı sağladığı için kararınızı hemen bu yönde vereceksiniz.

Uzun yıllar kullanacak bir çakmak isterseniz, satın alacağınız bu ürün sayesinde en doğru karar vermiş olacaksınız. Manyetolu bir ateşleme sistemi ile tasarlanan çakmağın, 2500 derece gibi hayret uyandıran ateş ısısı vardır. En iyi pipo aksesuarları içinde yer alan çakmak, jet alevi sayesinde kolay yakımlar sağlar. Üzerinde yer alan yakıt seviye penceresi şeffaftır ve yakıt kontrolü için çok idealdir.

Çakmağın yanmasını sağlayan ise bütan yakıtı ve gaz ile olmaktadır. Ayrıca gazı bittiği zaman hemen doldurulma imkanı bulunur. En güçlü aleve sahip olduğu için kullanım alanı da sadece pipo ve puro kullanımları ile sınırlı değildir.

Rüzgarda Bile Sönmeyecek Çakmaklar İster Misiniz?

Etrafı yandığı zaman sanki bir meşale yanarmışçasına ve aydınlatırcasına kullanabileceğiniz çakmağı her kullanışınızda biraz daha fazla seveceksiniz. Tek seferde yanabilen muhteşem çakmağı rüzgarlı havalarda bile çok rahat kullanacaksınız. Pipo aksesuarları içinde yer alan pürmüzlü çakmağı dilediğiniz her yere taşıyabilmeniz için oldukça da hafif olduğunu fark edebilirsiniz.

Çakmakların Sönmeyen Gücü

Sürekli olarak pipo ya da puroları yakmakta zorlananlar için özel tasarımlar ile üretilmiş çakmakları hediye etmek istediğinizde en kaliteli malzemeden üretilen bu pürmüzlü çakmağı tercih edebilir ve b sayede farklı bir hediye vermiş olursunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ