Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Çakmakları Özelliği Nedir?

8 Ekim 2017

Pipolar için özel olan pipo çakmakları, 90 derecelik açı ile yanar. Pipo kullanan kişilerin pipoyu yakması dik bir şekilde olacağından, jet uçaklar tasarlanmıştır. Bu sayede herhangi bir zarar görmeden piponuzu yakabilirsiniz. Çok sayıda üretilmiş pipo çakmağı olduğundan bir tane edinerek, tütününüzü o çakmakla tutuşturabilirsiniz.

Pipo çakmakları piponuz için bir gereksinim olan pipo sehpaları vardır. Sehpaların sayesinde piponuzu ve pipo malzemelerinizi sehpaya koyabilirsiniz. Hem görsel olarak iyi gözükmesini hem de erişimin kolay olmasını sağlayacaksınız. Sehpalar farklı malzemelerden üretildiğinden kendi zevklerinize göre bir seçim yapabilirsiniz.

Kaliteli Pipo Nasıl Olur?

Piponuzun kaliteli olması için doğru bir seçim yapmalısınız. Pipo çeşitleri sayıca fazla olduğundan yapısı, malzemesi gibi faktörlere dikkat ederek pipo almalısınız. En kaliteli olanı gül dalından yapılan pipolardır. Bunun yanında lületaşından yapılan pipoları da tercih edebilirsiniz. Deforme olmamış, sorunsuz bir görüntüsü olan pipo almalısınız. Kaliteli pipoyu elinize aldığınızda direkt olara ağırlığından ve yüzeyinden kalitesini anlayabilirsiniz.

Tütün içmek üzere kullanacak olduğunuz pipoda pipo filtreleri alanının olmasına dikkat etmelisiniz. Kaliteli bir içim için filtrenin zararlı maddeleri süzmesi önemlidir. Filtre konulan alanın olması, sizin için sağlıklı olacaktır. Filtre sayesinde tütün haznesinden çıkan dumanda olan atıkları haznenin diğer tarafında kalacaktır.

Pipo Temizliği

Temizlik tütün içen kişiler için önem arz ediyor. Çünkü uzun süreli kullanışı olan bu ürünlerde biriken maddeler size zarar verebilir. Bunun için temizleme kaşıkları üretilmiş. Hazneyi direkt olarak temizlemeniz ve zararlı maddeleri oradan kazımanız bu şekilde mümkün olacak. Edindiğiniz bir kaşık ile düzenli olarak piponuzu temizleyebilirsiniz. Bunun yanında temizleme işlemi yapmanız için üretilmiş olan pipo temizleme çubukları da vardır. Bu çubuklar sizin piponuzda ulaşmanızın zor olduğu alanları dahi temizlemenizi sağlayacaktır. Temizliği iyi bir şekilde sağlamanız, sonraki içimlerinizin de ilk kalitede olmasını sağlayacaktır. İyi bir temizlik ile pipoyu uzun süreli kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ