Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Çakmakları ve Pipo

18 Ekim 2017

Pipo içen kişilerin içimi profesyonel bir hale getirmek üzere kullandığı pipo çakmakları, çok farklı malzemelerden oluşturuluyor. Kullanıcının tercihine göre krom, metal gibi malzemelerden oluşturulan çakmakların; 90 derece yanması ya da mum yanması gibi seçenekleri mevcuttur. Aldığınız çakmağı piponuzu yakmak üzere güvenle kullanabilirsiniz. Pipo içimini kolaylaştırmak üzere alevin çakma işleminden sonra yanmaya devam ettiği ürünleri tercih edebilirsiniz. Pipo çeşitleri için kullanım açısından hepsinde kolaylık sağlayacak diyebiliriz.

Pipo Nasıl İçilir?

Pipo nasıl içilir sorusunu cevaplanırken, ilk olarak tütün nasıl yerleştirileceğini belirtilecektir. Tütün hazneye dolana kadar belli miktarlarda hazneye doldurmanız gerekiyor. Doğru bir şekilde yerleştirdikten sonra iki üç saniyeye alevi tutarak yakacaksınız. Tüyünü nasıl yerleştirdiğiniz ve ne şekilde yaktığınız tütün içimi için önemlidir. Hızlı yanması ya da yavaş yanması tamamen yerleştirmeniz ile alakalı bir durumdur. Piponun içiminin her defasında aynı tadı vermesi pipo kaşıkları kullanarak yaptığınız temizleme ile olacaktır.

Temizlik işlemi pipo kullanımı için önemli bir aşamadır. İçinde bir kalıntı kalmayacak şekilde temizliği sağlamalısınız. Pipo temizleme çubukları ile piponun her bölümünü temizlemelisiniz. Her kullanımdan sonra düzenli olarak temizlemeniz, bir sonraki kullanımı kolaylaştıracaktır. Yapmanız gereken sadece pipo için özel olarak üretilmiş olan araçları kullanmaktır.

Pipo Fokurdama

Pipoda fokurdama sorununun yaşanması, kişinin tütün yerleştirmesinden kaynaklanacaktır. Çok sıkı olan tütün yanmamaya, seyrek bir şekilde yerleştirilmiş olan tütün ise fokurdama problemi çıkaracaktır. Kaliteli pipo filtreleri kullanarak, daha az sorun yaşamanız sağlanabilir. Geliştirmiş olduğunuz pipo içiminde her defasında daha çok keyif alacağınıza emin olabilirsiniz. Kullanımı kolaylaştırmak ve eğlenceli hale getirmek için pipo sehpaları alabilirsiniz. Bu sayede piponuz için almış olduğunuz malzemeler ve pipo parçaları belli bir şekilde sehpada durabilir. Kolay şekilde ulaşmanız ve görüntü için özel olarak üretilmiş olan bu sehpalar sizin için büyük bir avantajdır. Temin ederek pipo malzemelerini yerleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ