Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Çeşitleri İle Farkınızı Yansıtın

15 Ekim 2017

Pipo çeşitleri konusunda bir çok farklı tür bulunmaktadır. Bunların bir kısmı lüle taşı olarak başlarken, bir kısmı da ahşap olabilmektedir. Bu çeşitler arasında tercih ederken, her zaman için kısa tercihlerde bulunmanız özellikle başlangıç için daha iyi olmaktadır. Yeni başlayanların bilmesi gereken bir başka konu ise, pipo içerken, ilk beş gün kullanım sırasında üçte biri kadar doldurmanız gerekir. Sonrasında iki gün boyunca kullanırken, üçte ikisini doldurarak kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra, sizler de bir hafta sonra tam dolu olarak kullanabilirsiniz. Bu arada pipo çakmakları konusunda bir tercihte bulunabilir ve çok güzel şekilde sonuçlar alabilirsiniz. Bu konuda sizlere bir çok farklı seçenek sunulmaktadır. Piponuza uygun şekli tercih edebilirsiniz.

Pipo Temizleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Pipo temizleme işlemi için kullanabileceğiniz pipo kaşıkları bulunmaktadır. Öncelikli olarak bu bir kaç parçadan oluşabilir. Bunlarla doğru şekilde kaba temizlik yapabilirsiniz. Bu sayede de çok daha iyi sonuçlar alma şansınız olmaktadır. Ancak, tam anlamıyla temizlik yapmadıktan sonra, yapabileceğiniz bir başka temizlik sistemi ise, pipo temizleme çubukları ile tam anlamıyla temizlik yapılmasıdır.

En ince temizlikler de yapıldıktan sonra, en net ve temiz şekilde sizlerin de pipo kullanımınız sağlıklı şekilde devam etmektedir. Bu arada şunu da bilmek gerekir ki, temizlik yapılmadıktan sonra, piponun tam anlamıyla kullanılması sizlere tütünün net bir şekilde tadını vermeyecektir.

Pipo İncelikleri

Pipo kullanırken, tütünün tadını daha iyi almak için aynı zamanda da daha şık bir şekilde kullanmak için de pipo filtreleri kullanabilirsiniz. Bu sayede daha güzel sonuçlar alma şansınız olacaktır. Çok daha şık şekilde kullanabileceksiniz. Ancak, şunu da çok iyi bilmek gerekir ki, tek aksesuar bu değildir elbette. Uygun fiyatları sebebiyle bir kaç tane pipo alıp, farklı şekillerde de kullanabilirsiniz. Bunun için sizlere pipo sehpaları sunulmuştur. Sizler de bu şekilde sehpalara dizerek, özel masanızda bile pipolarınızı tutabilir. Hem dağınıklık olmadan hem de şık duruşlarıyla bir kaç renk seçeneğinden piponuza ve dekorasyonunuza uygun rengi seçebilirsiniz. Böylece çok daha iyi sonuçlar alma şansına da sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ