Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Çeşitleri Kullanımı Hakkında

13 Ekim 2017

Pipo çeşitleri ile ilgili olarak bu yazımızda her türlü bilgiyi vereceğiz. Özellikle ilk defa başlıyorsanız, emin olun ki bu yazı sizlere çok yardımcı olacaktır. Piponuzu seçerken, öncelikle küçük bir pipo ile başlayabilirsiniz. Neden küçük bir pipo ile başlayabilirsiniz? Çünkü yeni başlayan insanlar için özellikle çekimler ve tat almalar anlamında kesinlikle küçük bir pipo ile başlamak çok büyük avantaj sağlamış olacaktır. Pipo filtresi seçilirken, özellikle yeni pipo kullanıyorsanız, ağırlıklı olarak seçmeniz gereken filtreler, metal filtrelerdir. Çünkü hem kullanımı, kolay hem de temizliği kolaydır. Açık renk olanları da tercih edebilirsiniz. Burada renk konusunda herhangi bir sıkıntı yoktur. Yalnız minimum hasarlı olan da olsa, kesinlikle tercih etmemiz daha iyi olacaktır.

Pipo Temizliği Nasıl Yapılır?

Sizin için bunların yanı sıra temizlik konusunda girmişken, sizlere kısaca temizlik konusunda da bilgi vermeye çalışalım. Burada kullanacağınız iki tane ana madde vardır. Bir tanesi pipo kaşıkları olarak bilinen maddedir. Bu madde sayesinde, sizler de tütünü çok rahat bir şekilde bir konu içerisinden olabilirsiniz. Piponun temizliği neden önemlidir? Bu konuda çok kısa bir bilgi verelim. Öncelikle sizler bir tütün koyduğunuzda, pipoda içtikten sonra, ikinci tütün koyacaksanız,  gene eğer siz bu temizliği yapmazsanız, bu durumda koyacağınız ikinci tütünün tadını alamazsınız. Piponun ikinci temizleme ürünü ise, pipo temizleme çubukları olarak bilinmektedir. Piponun bütün malzemelerini bu temizleme çubukları sayesinde çok ince ve detaylı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Böylece ikinci tütünü koyduğunuzda çok güzel tat alabilirsiniz.

Pipo Aksesuarları Kullanımı

Bu arada pipo ile ilgili olarak aksesuarlar hakkında da birkaç bilgi verelim. Pipo çakmakları öncelikli olarak bilinmesi gereken aksesuarlardır. Bu aksesuarları özellikle pipolarınıza uygun şekilde aldığınız zaman, çok şık bir dizaynıyla sizler de yanınıza taşımayı ihmal etmeyeceksiniz. Bunların yanı sıra bir piponun uygun fiyatları sebebiyle, sizler de çok şık birkaç tane ürün tercih edebilirsiniz. Giymiş olduğunuz takım elbiseye uygun bir pipo taşımak istiyorsanız, bu durumda hem pipolarınız dağınık durmaması için, hem de masanızın üzerinde daha şık görünmesi için, pipo sehpaları bulunmaktadır. Böylece sizler de çok daha şık tercihlere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ