Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Sehpaları Avantajı

18 Ekim 2017

Pipo ile tütün içiminde pipo sehpaları kullanmanız size kolaylık sağlayacaktır. Piponuzu koymanız için üretilmiş olan bu sehpalarda aynı zamanda pipo aparatlarını koymanız için de alanlar var. Gerek ahşap gerek gül ağaçlarından üretilmiş olan sehpalar piponuz ile uyum sağlayacaktır. Sehpalar sayesinde piponuza ulaşımınız kolay olacak ve piponuzun muhafaza edilmesi mümkün kılınacak.

Pipo sehpaları dışında pipolarınıza özel olarak üretilmiş olan pipo çakmakları vardır. Bu çakmak özel olarak pipolarınızı yakmak için üretilmiştir. Çeşitli alev şekilleri ile tütünün kolay şeklide tutuşmasını sağlamaktadır. Çok çeşitli şekilde sunulmuş olan bu çakmaklardan edinerek, pipo kullanımını keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Yapısına Göre Pipolar

Dönemin modasına göre sayısız şekilde pipo çeşitleri oluşturulabilir. Yapısı her zaman kafa ve ağızlık denen iki parçadan oluşacaktır. Dumanın geçtiği ince kısma sap denir. Ağızlık kısmında ise gövde ve geçme denen iki bölüm vardır. Bu bölümde filtre yerleştirme alanı bulunabilir. Bu durumda pipo filtreleri ile piponuzun içimini sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. Filtre sayesinde kişiye ulaşan tütün dumanından bazı zararlı maddeler süzülür. Bu şekilde daha zararsız bir kullanım mümkün olduğundan, filtreli pipoları tercih edebilirsiniz.

Pipo Tütünleri

Pipo ile tütün kullanacak olan kişiler, tütün seçimini çok iyi yapmalıdır. Pipo için özel olarak üretilmiş olan tütünleri tercih etmelisiniz. Sigara için üretilmiş olan tütünleri kullanmamanız kaliteli bir içim gereklidir. Ayrıca tütünün bulunduğu hazneyi her kullanımdan sonra pipo kaşıkları ile temizlemelisiniz. İyi bir şekilde temizlemeniz dumanın karışmaması, farlı tatların alınmaması için önemlidir. Temizlik için kullanabilecek olduğunuz diğer bir aparat ise pipo temizleme çubukları olara biliniyor. Bu çubuklar piponun en dar olan kısımlarında dahi etkili. Hijyenin sağlanması için mutlaka bu çubukları kullanarak, dumanın geçtiği alanda biriken maddeleri temizlemelisiniz. Keyifli bir şekilde pipo kullanmanız tütün malzemesine ve piponuzun temizliğine bağlıdır. Kaliteli bir içim için bu hususlara dikkat etmelisiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ