Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Şeklinde Pipo Kaşığınız Olsun İster Misiniz?

5 Mart 2018

Daha önce pipo ile ilgili bilgisi olmayanlar için ufak bir açıklama yapmak gerekirse, ucuna tütün konulan ve içinde lüle bulunan bir çeşit tütün içme aracı olarak özetlenebilir.

Birçok malzemeden üretilebildiği gibi, kişisel tercihlere göre de çok sayıda görsellikte bulunmaktadırlar. Taştan, metalden ya da camdan yapılanlar olduğu gibi, ahşaptan yapılanları da bulabilirsiniz. İlk defa pipo denemeyi düşünüyorsanız en iyi kalitedeki tütün ve pipo ile denemeniz size aynı anda keyif de verecektir.

Pipo İçerken Kaşık Kullanılır Mı?

Pipo kaşıkları, pipo içmeyi sevenlerin olmazsa olmaz malzemelerinden bir tanesidir. Pipo kaşıkları pipo ve tütünle birlikte kullanılması gereken ürünlerdir. Pipo aksesuarları içinde yer alan kaşığın amacı pipo içinde yer alan ve birikmiş maddeleri kolay bir şekilde temizlemek için hazırlanmıştır.

İçimi kolaylaştıran ve kolay bir şekilde temizlenmesine yardımcı olan pipo kaşıkları farklı modellerde ve kalitelerde yer almaktadır. Bu üründe ise şık ve estetik görüntüsün yanında pratiklik sağlaması da düşünülmüş ve ürün tasarımı bu yönde yapılmıştır.

10 cm uzunluğunda ve 2 cm genişliğinde olan ürün her yerde kolay bir şekilde taşınması için üretilmiştir. Ağırlığına baktığını zaman ise sadece 50 gr olduğunu görebilirsiniz.

En Kaliteli Malzemeler Bu Kaşıkta

Dış yüzeyinde kullanılması tercih edilen malzeme ahşap olan pipo kaşığı, doğal olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Gül ağacının genellikle pipolarda oldukça fazla kullanılan ve kalitesinden ötürü de tercih edilen bir malzeme olduğu söylenebilir.

Pipo şekline hazırlanmış pipo kaşığı,3 işlevli olarak hazırlanmıştır. Delik delme, bastırma ve temizleme işlevlerini bir arada sunan ürün sayesinde piponun oldukça rahat bir şekilde temizlenmesi amaçlanmıştır.

Pipo İçenlere Farklı Hediyeler

Etrafınızda pipo içenler varsa ve özel günlerine ait bir anı bırakmak isterseniz, onların beğenisine göre düşünerek pipo aksesuarları içinde tutabilecekleri bir pipo kaşığı satın alabilirsiniz.

Farklı olmasını yanında oldukça da işlerine yarayacak olması hediyenin anlamını arttırdığı gibi, kullanırken sizi sürekli hatırlamalarını da sağlayacaktır. Bu ürünü etrafınızda hediyelik eşya satan dükkânlarda da rahatlıkla bulabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ