Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipoların Arkadaşı Olan Çakmaklar

19 Aralık 2017

İçtikleri tütünün tadını bozmadan kullanmak istedikleri pipo için en etkili şekilde yanan çakmakları tercih eden kullanıcılar piyasa farklı seçenekler beklemektedir. En iyi kalitede üretilen çakmakların bu anlamda çok farklı alanlarda ada faydalanılabildiği görülmektedir.

Kullanmayı tercih edeceğiniz çakmak ile kolay bir kullanımın yanı sıra her zaman yanınızda olması nedeniyle dilediğiniz zaman piponuzu içme keyfini sürebileceksiniz. Kolay yanan ve zor sönen çakmakları asla uyanından ayırmak istemeyecek ve farklı modelleri de satın alarak değişik zamanlarda değişik ortamlarda kullanabileceksiniz.

Füme Renginin Uyumu Çakmağınızda Olsun

Meşakkatli bir kullanıma sahip olan pipolar, yanlarında bulundurulması gereken malzemeleri detaşımayı gerektirir. Satın alacağınız bu çakmak ile en gerekli malzemeyi edinmiş olacaksınız. Paslanmaz metal ile üretilen çakmak lake boya füme rengi sayesinde üzerinize giydiğiniz her kıyafete uyum sağlar. Bu nedenler her ortamda ve her zaman yanınızda taşımaktan da büyük keyif alırsınız.

Uzunluk olarak 7,3 cm, genişlik olarak da 1 cm olması ayrıca 46 gr ağırlığında olması füme rengindeki çakmağın çantada ya da elde rahat bir şekilde taşınmasını sağlar. Uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi için paslanmaz malzemeler tercih edilmiştir.

Kolay İçimler İçin En Kaliteli Çakmaklar

Piponuzu kolaylıkla yakabilmeniz ve rahat bir içim sağlayabilmeniz için tasarımı yapılmış füme renkli çakmağın 90 derece sağlayacak şekilde üretilmesi kullanırken rahat etmenizi sağlar. Pipo aksesuarları içinde yer alan çakmak, alev gücü olarak mum ışığı standartlına sahiptir. Ayrıca çakmağın alev ayarını kişiselleştirerek kendinize göre ayarlayabilir ve sürekli aynı konumda kullanabilirsiniz. Eğer farklı bir amaç ile kullanacaksınız yine aynı ayar üzerinden alevin daha kuvvetli çıkması için yerini ayarı yapabilirsiniz.

Çarpıcı Bir Hediye Seçeneği Mi Arıyorsunuz?

Özel günlerde ya da herhangi bir zamanda farklı olabilecek bir hediye arıyorsanız pipo aksesuarları üzerinden araştırma yaparak farklı şekillerde tasarlanan çakmak ve benzerleri üzerinde karar verebilirsiniz. Sevdiklerinize, eşinize ya da dostlarınıza satın almayı düşünebileceğiniz çakmaklar, hem tütün ürünleri kullananlar için ideal hem de içmeseler bile farklı kullanım alanları olduğu için akıllıca bir seçim olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ