Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Kullanan Kişilere Verilebilecek Hediye Çeşitleri

11 Kasım 2017

Günümüzün en yaygın kullanılan ürünlerinden biri de sigaradır. Sigara yaygın bir tütün ürünü olmasına onu daha sağlıklı hale getirmek adına birçok ürün çıkarılmaya çalışılmaktadır. Ve sigara kullanan kişilere de bu ürünler dahil birçok sigara ürünü hediyelik eşya çeşitleri olarak alınabilir.

Sigara kullanan kişilere alınabilecek en uygun hediyelerden biri pipo ya da çakmak çeşitleridir. Çakmaklar oldukça kolay sönebilen  ürünlerdir. Ancak zippo çakmaklar benzinden yapılmaları sebebiyle rüzgar gibi nedenlerle sönme göstermemektedir. Kişi kapağını kapatarak sönmesini sağlayabilir. Ayrıca zippo çakmaklar tasarlanırken de oldukça özel şekilde tasarımı yapılır. Kişiye özel modeller bulmak da mümkündür. Ad yazan, fotoğraf bastırılan çakmakları sevdiğimiz kişilere hediye edebiliriz. Uygun fiyatlısı olduğu gibi genelde pahalı ürünlerdir.

Sigara Tabakası Hediye Edilecek Uygun Hediyelerdendir

Eski zamanlarda sarma sigara kullanan kişilerin sigara tabakası kullanması oldukça havalı bir görünüme sahipti. Şimdilerde de sigara tabakalarını kullanmak havalı olabilmektedir. Özellikle sarma sigara kullanan kişiler sigaralarını yanlarında taşımakta zorlandığı için sigara tabakası hediye edilebilir.

Sevgiliye hediyelik alma konusunda oldukça mantıklı bir alternatif olabilir. İçerisindeki çakmakla birlikte sigara severlere sigaralarını taşıması için hediye edilebilir. Özellikle özelleştirme yapılarak üzerine adını veya adının baş harflerini yazdırmak güzel olabilmektedir. İstenirse ucuz alınabilir, değerli olması da istenirse altın, gümüş gibi maddelerden yapılan sigara tabakalarına da ulaşmak mümkündür.

Aile İçin Alınacak Hediyeler Nelerdir?

Aile bireylerinden herhangi biri sigara kullanıyorsa onlar için de uygun hediyeler keşfetmek mümkündür. Özellikle baba sigara kullanıyorsa ona da çakmak, sigara tabakası gibi hediyeler edilebilir. Aynı zamanda tütün kesesi de hediye edilecek seçenekler arasında bulunabilir.

Anneye hediye alırken tütün kesesi uygun bir ürün olabilir. Sarma sigara kullanan annelere malzemeleri her an yanlarında taşıyabilmeleri için tütün kesesi alınabilir. Tütün keseleri deri, kadife, kumaş gibi birçok hammaddeden yapılabilir. Genelde en kullanışlı olanı ve en çok tercih edileni kadife taba renkli ve zarf şeklinde olanıdır.

Tütün kesesi ucuz hediyelik eşya çeşitleri arasında yer alır. Kişilerin bütçesinin dostu olarak da görülür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ