Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tabakası, Pipo ve Zippo Çeşitleri

26 Kasım 2017

Günlük hayatta sigara kullanan kişilerin sürekli yanında bulundurduğu sigara aksesuarları farklı model ve tasarımlarda bulunuyor. Sigara tabakası ve zippo çeşitlerinde çok farklı model ve tasarımlar mevcut. İnternet üzerinde sipariş edilen ürünlerde farklı özeliklere göre fiyatlarda değişlikler yapılıyor. Her kesime uygun tarzda üretilen sigara tabaksı ve zippo çeşitlerinde sade ve klasik modeller vardır. Metal, süet, ahşap görünümlü, renkli, silikon kaplama ve daha birçok desen ve ürün çeşitliliği zippo ve sigara tabakası üzerinde kullanılıyor.

Sigara Tabakası Modelleri

Sigara kullanan kişiler, yanlarında paket bulundurmak istemiyorlarsa sigara tabakası çeşitlerinden faydalanabilirler. Birçok renk ve modelde bulunan sigara tabakası ürünleri, normal sigara paketinde buluna tüm sigaralı alabiliyor. Sigara paketine göre daha büyük ve fazla sigara alan tabakalarda bulunuyor. Her tarza uygun ürünler yanlarında sigara paketi taşımak istemeyenler için en ideal sigara aksesuarıdır. Sigara tabakası almak isteyenler aksesuar dükkanlarında, hediyelik eşya satan mağazalarda, tütün ürünlerinin ve aksesuarlarını satıldığı internet sayfalarında bulanabilirler.

Sigara tabakasında ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Aranan tarz ve modelde kolaylıkla bulabileceğiniz sigara tabakası çeşitli malzemelerden üretiliyor. Tabaka üzerinde popüler film ve dizi oyuncuları, ünlü sözlerin yazıldığı, çizgi filim karakterlerinin bulunduğu, komik ve ilginç desenlerden oluşan çeşitler bulunuyor. Aynı zamanda sade ve şık sigara tabakası tercih etmek isteyenler için deri, süet ve metal malzemeden oluşan ürünler bulunuyor.

Zippo Çeşitleri

Zippo çakmağa göre daha ağır ve şık bir üründür. Sigara kullanan kişilerin tercih ettiği zippo çeşitleri üzerinde aranan ve akla gelen tüm çeşitler kullanılıyor. Zippo almak isteyen kişiler set hallinde bulunan ürünleri seçerek daha kullanışlı bir hale getiriyor. Zippo seti içerisinde seçilen zippo ürünü ve gazı vardır. Zippo üzerine isim yazdırmak ve özel olarak hazırlatma isteyenler, internet sayfaları veya çakmak satan mağazalardan hazırlatabilir. Zippo fiyatları ürünün kalitesi ve markasına göre değişiyor. Her tarzda ve fiyatta kolaylıkla bulunan zippo çeşitleri çelik, gümüş, mat, renkli, silikon kaplama, deri, süet gibi ürünlerle kaplanarak farklı görünümlerde üretiliyor.

Pipo da zippo çakmaklarla uyumlu hediyelerdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ