Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tabakası Ve Çeşitleri

27 Kasım 2017

Tütün ve tütün ürünleri kullanan kişiler farklı renk ve modellerde bulunan sigara aksesuarları ile kullandıkları ürünü farklı yöntemlerle taşıyor. Özelikle sigara kullanan kişiler, sigara paketi yerine şık ve farklı görümlere sahip sigara tabakalarını tercih ediyorlar. Tütün ürünleri kullanan kişiler için hediyelik aksesuar ürünleri arasında tercih edilen sigara tabakası farklı boyut ve tasarımlarda bulunuyor. Hediyelik eşya ürünlerini satıldığı mağazalarda bulunan ve tütün ürünlerinin bulunduğu dükkânlarda kolaylıkla bulunan sigara tabakası uygun fiyat seçeneklerinde satışa sunuluyor.

Sigara Tabakası Neden Kullanılır?

Sigara tabakası eski zamanlarda da kullanılan ve günümüzde de yaygın olarak tercih edilen sigara aksesuarıdır. Sigara tabakası paket halinde satılmayan ve sarma tütün ürünlerini muhafaza etmek için tasarlanmıştır. Günümüzde aynı şekilde sarma tütün kullananların tercih ettiği sigara tabakları aksesuar olarak da tercih ediliyor.

Sigara tabakası farklı malzeme ve modellerde bulunuyor. Oldukça fazla modellerin bulunduğu sigara tabakaları aksesuar olarak kullanmanın dışında ürünleri daha sağlıklı şekilde muhafaza ediyor. Normal sigara paketine göre daha kullanışlı olan sigara tabakası kullanış ve görünüm açısından daha şıktır. Erkek ve bayanların kullanmış olduğu sigara tabakası çeşitlerinde hediyelik eşya olarak sıkça tercih edilen ürünler arasındadır. Sigara tabakaları normal sigara paketinde bulunan sigara sayısını alçak kapasitede olduğu gibi farklı boyut ve çeşitlerde de ürünler bulunuyor.

Sigara Tabakası Ürün Çeşitleri

Günlük hayatta erkek ve bayanların tercih ettiği ve her yaşa uygun çeşitlerin bulunduğu sigara tabakasında ürün çeşitliliği geniştir. Metal kaplama, paslanmaz pirinç, deri, silikon kaplama, süet, farklı kumaş ürünleri ile şık görünüm sağlanan sigara tabakası birçok taraza uygun üretiliyor. En çok metal kaplama ve ilginç dış görünüşe sahip tabakalın seçildiği modeller arasında klasik ve modern ürün çeşitleri bulunuyor.

Sigara tabaka fiyatları ürünlerin özeliklerine göre değişmektedir. Kullanılan materyallerin orijinal olması, normal fiyat aralığına göre yükselmektedir. Renkli ve günlük hayatta kullanılacak türdeki sigara tabakaları oldukça uygun miktarlarda bulmak mümkündür. Özel olarak tasarlanan sigara tabakaları internet sayfalılarında bulunan özel sitelerde olduğu gibi birçok mağazadandı ürün çeşitlerine ulaşılıyor.

Sigara kullanan kişiler pipoyu da çok sevecektir. Pipo aksesuarları alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ