Web sitemize hoşgeldiniz.

Siyah Pipo Çakmağı Asaletin Belirtisi

15 Aralık 2017

Vertigo olarak adlandırılan çakmak aynı zamanda zarif görüntüsü ile birlikte pipo içmeyi seven kişilerin en vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Gittiğiniz her yere kolaylıkla götürebileceğiniz ve aynı zamanda oldukça zarif olmasından dolayı kendi kullanımınız dışında sevdiklerinize de oldukça farklı bir hediye seçeneği olarak düşünülebilir.

Piponuzu Bu Çakmakla Kullanın

Pipoların oldukça güzel duruşu olduğunu herkes bilir. Fakat içine konulan tütün de kolay kolay yanmaması bazen farklı çakmakların kullanmasını gerektirebilir. Eğer siz de böyle bir durum ile karşılaşmış iseniz, Vertigo çakmak ile en lezzetli içimleri, çakmağınız sayesinde sağlarsınız.

Tütün tadını bozmadan ve etrafınızda yarattığı şık görüntü ile birlikte hem pipo içmenin zevkini yaşayacak hem de yanınızda yer alan pipo aksesuarları ile farklı bir kimlik olduğunuzu gösterme imkanı bulacaksınız.

Pipo içerken herhangi bir çakmak kullandığınızda, diğer gazlı çakmakların etrafa hoş olmayan bir koku verdiği bilinir. Fakat sahibi olduğunuz ya da olacağınız pipo çakmağı ile birlikte bu sıkıntı ortadan kalkacaktır. Gazlı çakmak kullanıldığında tütüne istenmeyen bir koku sinmekte ve pipo tütünün tadını bozmaktadır.

Bu Özellikler Hiçbir Çakmakta Yok

Pipo ve pipo türevleri için çok farklı aksesuarların olduğunu piyasada rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Siz de bir pipo kullanıcısı iseniz, alacağınız pipo çakmağı sayesinde en konforlu içimleri ve zahmetsiz kullanımları elde etme imkânı bulacaksınız.

Piyasada çok farklı model ve kullanım şekline göre ürün bulabilirken, satın alacağınız bu pipo çakmağının ne kadar kaliteli olduğunu hemen fark edeceksiniz. Pipo için kullanıma uygun olan çakmak, gaz ile çalışır ve ne zaman biterse bitsin hemen doldurma imkanınız vardır. Manyeto denilen ateşleme sistemi ile birlikte, çakmak çok hızlı bir yanış sağlar. Yanan ateş ise 90 derecelik bir açı ile ortaya çıkar.

En Farklı Hediye Sizin Olsun

Şimdiye dek herhangi bir şekilde hediye kararı veremedi iseniz pipo kullanan sevdiklerinize oldukça değişik olabilecek bir armağan verebilir ve pipo çakmağı sayesinde kolay kullanımlarına yardımcı olabilirsiniz. piponun yanında yer aln diğer aksesuarları da satın alarak ürün çeşitliliği yaratabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ