Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütünlerin Tadı Filtreler İle Korunur

17 Aralık 2017

Tütün ve tütün ürünleri içinde yer alan ve içimi bakımında oldukça farklı bir tarz meydana getiren pipo son yıllarda kadın ve erekler tarafında da oldukça fazla rağbet görmektedir. Piyasada yer alan ve standartlar dışında bulabileceğiniz çok sayıda pipo çeşidi vardır.

Ne zaman isterseniz isteyin kendi kişisel zevkinize satın alabileceğiniz ve bulunduğunuz ortamda rahat bir şekilde kullanabileceğiniz pipolar, çok geniş aksesuarları olan ürünlerden biridir.

Karbon Filtre Neden Önemlidir?

Çok farklı tasarımlar ile üretilen ve etrafınızda kolaylıkla bulabileceğiniz pipoların rahat içilmesini ve size verdiği zararı en aza indirmek için düşünülüp üretilen pipo filtreleri, pipo aksesuarları içinde olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesidir.

Piponuzu içerken çekiminde zorluk yaşamanıza engel olmak ve içinde yer alan yabancı maddelerin süzülmesini sağlayan ve kaliteli bir içime olanak tanıyan pipo filtreleri yumuşak ve aynı zamanda serin bir içim sağlar.

Tütün tadını bozmadığı için tercih edilen, içimden alınan keyfi artırma karbon filtreler paket olarak da satılmaktadır. Paketin içinde 160 adet filtre bulunur.9 mm kalınlığında üretilmiştir. Kömür boru filtreler sayesinde özel bir ürün olma özelliği taşır.

Filtreler Sayesinde Keyifli Bir İçim Sağlayın

Pipo içmeyi seven ve sürekli farklı tütün çeşitleri deneyenler için en güzel yan malzemeler içinde pipo filtreleri yer alır. Farklı tütünlerin denerken nasıl bir kalitede olduğunu ve içeriğini tam olarak bilemediğiniz için deneme süreçlerinde karbon filtrelerin önemi çok büyüktür.

Eğer tütün içinde yabancı maddeler varsa bunların tutulmasını filtreler sağlar. Pipo aksesuarları içinde belki de en önemli malzemeler pipo filtreleridir. İçimin tadını değiştiren ve farklı kılan filtreler ile, hafifi bir içim sağlanmasının yanı sıra tütünün tadının korunması da sağlanmış olur.

Pipolar İçin En Önemli Malzeme

İçimi hafif kılması ve aynı zamanda lezzetini koruması adın tercih edilen filtreler piyasada çoğu yerde bulanabilmektedir. Siz de kendinize alacağını bu filtreler ile pipo keyfiniz en üsteler taşıyacak ve her içimde aynı kaliteyi hissedeceksiniz. Filtrelerin 5 kullanımdan sonra değiştirilmesi içim sırasında da önem kazanmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ