Web sitemize hoşgeldiniz.

Yeni Başlayanlar İçin Pipo Kullanım Önerileri

12 Aralık 2017

Ayrı satılan pipo ve pipo aksesuarları içinde çok fazla değişken malzeme bulunabilir. Daha önce sigara kullanıyorsanız ve farklı içim zevkleri tecrübe etmek istiyorsanız satın almayı düşündüğünüz piponun kaliteli olması çok önemledir.

Amatör bir şikelide pipo içmeye başlayanların sıklıkla karşılaştığı sorunların başında hangi malzemelerin ne zaman ve ne şekilde kullanılacağının bilinememesidir, bu nedenle piyasada yeni pipo içmeye başlayanlar için hazır paketler şeklinde tüm ürünlerin bir arada bulunduğu setler yer alır.

Pipo Setleri İçinde Neler Bulunur?

Genelde pipoların ve pipoların temizlenmesi için gerekli malzemelerin yer aldığı, bunlarla birlikte piponun konulabileceği sehpaların bir arada bulunduğu setlerden söz edilebilir.

En çok tercih edilen setler, genelde içindeki içeriklerin en bol olduğu setlerdir. Bu sayede ihtiyaç duyulacak her malzemeye anında ulaşma imkânı olur. Set içinde yer alan pipo çakmağı, tütün için delik delme, bastırma ve temizliği için pipo kaşığı, temizlik fırçası ve filtre bulunur. Her birinin kullanım alanı farklı olduğu için zaman içinde ihtiyaç dahilinde kullanılacaklardır.

Set İçinde Bulunan Malzemeler Hangi Özelliklerdedir?

Pipo, filtreli bir pipodur ve gül kökünden imal edilmiştir. Çakmak ise, alev sabitleme fonksiyonu ile üretilen ve bu sayede ani alev artışları veya düşüşlerini engelleyen bir sistemler hazırlanmıştır. Aynı zamanda emniyet kapağı bulunduğu için, çakmağın istenilen zamanda tekrar tekrar doldurulma imkanı vardır. Pipoyu içtikten sonra ise temizlemek için hazırlanmış pipo kaşığı yer alır. Bu kaşık sayesinden tütün bastırabilir, delik delebilir ve içtikten sonra piponuzu en özenli şekilde temizleyebilirsiniz.

Pipo aksesuarları içinde yer alan diğer ürün ise filtrelerdir. Filtreler daha lezzetli bir içim sağlarken aynı zamanda tütün içinde yer alan yabancı maddelerin süzülmesini ve daha lezzetli bir içimi sağlar.

Yeni Başlayanlar İçin Pipo Setleri

Eğer ilk defa pipo içmeye başlayacaksınız ya da bunu yapmak isteyen arkadaşlarınız varsa, hediyelik bir seçenek olarak düşünebileceğini bu seti satın alabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de pratik bir set olması hediye etmiş olduğunuz kişileri de mutlu edecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ