Web sitemize hoşgeldiniz.

Bebek Örgü Patik Modelleri Açıklamalı, Tığ işi, örgü bebek patikleri ve anlatımları

Bebekler için en sağlıklı olan kıyafet modelleri sizin kendi elleriniz ile işlediğiniz ve işlerken de aynı şekilde işlenen iplerin kalitesi hakkında da bilgi sahibi olduğunuz modellerdir. Dışarıda satılan bebek eşyalarına kıyasla oldukça uygun fiyatlı olduğunun ayrıca altı çizilmelidir. Siz de dilediğiniz gibi seçiminizi yaparak yeni doğandan başlayarak ilerleyen yaşlarına kadar giyebileceği modeller oluşturabilirsiniz. Bebeklerin takımları ile uyumlu olan modeller tercih ederek çocuğunuzun gardırobunu el emekleriniz ile yavaş yavaş şekillendirebilirsiniz.

Modeller Nasıl Oluşturulur?

Bebek örgü patik modelleri açıklamalı olarak şu prensipler üzerinden şekillendirilmektedir;

  • 27 ilmek olmak üzere bu modelin başlangıç kısmını uygulamaya koyabilirsiniz. Modelin oluşturulması sırasında özellikle ilmek başlangıcına dikkat etmelisiniz.
  • 27 ilmeklik bu kısım 25 sıra kadar örülmelidir. Daha sonrasında renk değiştirerek 5 er sıra örmeye devam etmelisiniz. Bu 5 er haraşo sırasında bir renk değişiminiz ile model kısa sürede kendini belli edecektir.

Bebek örgü patik modelleri açıklamalı biçimde bu detaylar üzerinden model oluşturulduktan sonra şık bir şekilde modeli çocuğunuza giydirebilirsiniz. Fakat kullanmadan önce muhakkak yıkamalı ve dilerseniz üzerine bir tülbent koyarak ütülemelisiniz. Bu şekilde modelde yer alan mikropların kırılmasını da sağlayabilirsiniz.

Modellere Ek Süslemeler Yapın

Tığ işi bebek patik örnekleri ve yapılışı anlatımlı olarak incelendikten ve modeller oluşturulduktan sonra kısa bir sürede süsleme aşamasına geçebilirsiniz. Modelleri süslerken özellikle boncuklardan ya da çizgi film karakterlerinin kendi figürlerinden faydalanabilirsiniz. Bu şekilde modeller daha sempatik ve çocukların yaşa aralığına da çok daha uygun bir hale gelecektir. Bebek patik modelleri ve yapılışı video ile anlatıldıktan sonra dilediğiniz ürünler ile modelin yapılışına başlayabilirsiniz.

Model Ölçülerinde Değişiklikler Yapın

Bebek patikleri yapılışı açıklamalı örgü modelleri kapsamında çocuğunuzun ayak yapısına göre değişimler yapabilirsiniz. Bu kapsamda özellikle yaş grubuna uygun seçenek bulabilmek için muhakkak beden ölçü tablosuna bir göz atmanız önerilmektedir. Yeni doğan bebeklerin dahi hızlı bir gelişim süreçleri olduğu için modelin oluşturulması sırasında her zaman belirtilen ölçülerden birkaç kademe daha büyük yaparsanız en azından çocuk yaşına kadar modeli kullanabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ