Web sitemize hoşgeldiniz.

Tek Parça Bebek Yeleği Anlatımlı, Tek Parça Yapılan Kolay Yeni Doğan Bebek Yeleği

Bebek yelekleri yeni doğandan çocukların her yaş grubuna kadar farklı ölçülerde tasarlanabilmektedir. Bu süreç içerisinde modellerin oluşturulduğu ürünler ne denli kaliteli olursa elde edilecek olan sonuç da aynı şekilde muntazam olacaktır. Modellerin oluşturulması sırasında kullanılan iplerin çocukların cilt sağlığına zarar vermeyecek şekilde seçilmesi gerekmektedir. Bu şekilde uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz harika tasarımlar elde edebilirsiniz.

Bebek Yeleği Tek Parçadan Örülebilir Mi?

Tek parça bebek yeleği anlatımlı olarak incelendiği zaman temel özellikler şu nitelikler üzerine şekillendirilmektedir;

  • Yeni doğanlar için 40 santimlik bir ilmek başlangıcı yeterli olacaktır.
  • 5 sıra kadar haraşo örülmelidir. 7 ilmek sağdan 7 ilmek de soldan haraşo örülmeye devam edilmelidir.
  • Ortada kalan kısım ise kişilerin isteğine bağlı olarak şekillendirilebilir Selanik örmek hoş bir görünüm verecektir.
  • Yaka kısmının yapılması için de baştan 12 sondan 12 ilmek bırakılmalı ve orta kısım kesilmelidir.
  • Aynı şekilde devam ederek bu modelin arkasını da örerek modelinizi tamamlayabilirsiniz.

Tek parça bebek yeleği anlatımlı olarak bu detaylara uyum sağlanarak oluşturulduğu zaman kusursuz bir sistem ortaya çıkarabilirsiniz.

Modeli Oluştururken Ek Süslemeler Kullanın

Kolay anlatımlı bebek yelekleri ek süslemeler ile çok daha şık bir hale getirilebilmektedir. Bu noktada son dönemlerin en çok kullanılan öğesi olan ponponları tercih edebilirsiniz. Bu ponponlar ile muhteşem tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Bebek yelek örnekleri anlatımlı olarak incelendiği zaman ponponların daha çok kız yeleklerinde ahşap düğme gibi parçaların da erkek bebeklerde tercih edildiği görülmektedir. Dilediğiniz gibi unisex parçalar da seçerek süsleme aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Modellerinizi Sağlıklı Muhafaza Edin 

0-6 aylık bebek yelekleri anlatımlı olarak ortaya çıkarıldıktan sonra henüz giyilmeyecekse muhakkak yıkanıp kaldırılması gerekir. Güve ya da herhangi bir haşeratın saldırmayacağı şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde yeleği giyinceye kadar kalitede ya da dokuda herhangi bir sorun meydana gelmeyecektir. Modellerin şekillendirilmesi sırasında kullanılan aksesuarların ve ipin zarar görmemesi için nemli alanlardan da uzak tutmalısınız. Bu şekilde yelekler daha sorunsuz bir şekilde ortaya çıkacak ve koruma altına alınacaktır. Renklerde solma meydana gelmemesi için de ışık almayan alanlarda saklanmalıdır.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ